March 27, 2018

Зустріч з Надзвичайним і повноважним Послом, Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Ігорем Прокопчуком

Відень, 27 березня 2018 року - Український клуб при Віденському міжнародному центрі (VIC Ukrainian Club) провів зустріч – діалог із Надзвичайним і повноважним Послом, Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Ігорем Прокопчуком на тему: «Сучасні виклики, що стоять перед Україною на майданчику міжнародних організацій у Відні».

Постійний представник України розповів про основні завдання та цілі, що стоять перед сучасною українською дипломатією, акцентуючи увагу на пріоритетах зовнішньої політики та проблемах їх реалізації на віденському напрямі. Слід відзначити, що це перша зустріч такого формату в історії роботи Українського клубу при міжнародних організаціях у Відні, спрямована на розширення діалогу з українцями, що працюють у структурах ООН та поза її межами.

Українці - співробітники ООН у Відні, наголосили на своїй готовності долучатися до зусиль Постійного представництва та Міністерства закордонних справ України у ділянці культурної дипломатії, яка є важливим інструментом популяризації України на міжнародній арені. Подібні зустрічі планується проводити у майбутньому з метою визначення пріоритетних напрямків спільної роботи.

Серед конкретних ділянок співпраці між Українським клубом та Постійним представництвом обговорювалося питання організації днів культури України та української кухні у Віденському міжнародному центрі. Ця ініціатива Українського клубу планується на період з 12 до 16 листопада цього року. У майбутньому, Клуб сподівається налагодити співпрацю з Міністерство закордонних справ України.