December 14, 2018

Різдвяне диво для дітей-сиріт в Україні – доброчинний проект Українського Клубу при Віденському міжнародному центрі

Напередодні різдвяних свят всі ми думаємо про тих, хто потребує нашої підтримки та робимо все можливе, аби відгукнутися на прохання про допомогу.

Долучився до добрих справ у благочинній сфері і Український Клуб при Віденському міжнародному центрі (VIC Ukrainian Club).

Цього року Клуб спільно з Постійним представництвом України при міжнародних організаціях у Відні ініціював благочинний проект «Різдвяне диво для дітей-сиріт в Україні».

За допомогою проекту ініціатори підготують різдвяні подарунки для українських дітей-сиріт до свята Миколая.

Для цього було зібрано необхідні кошти під час благочинного продажу вишуканих сувенірів із України впродовж Українського Тижня в ООН, який проводився  у Віденському міжнародному центрі з 12 по 16 листопада 2018 року.

Додаткові кошти були зібрані під час благочинного продажу книг, який відбувся з нагоди інтерактивної зустрічі українців, які проживають в Австрії, з Іваном Малковичем, поетом та власником видавництва "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА", 8 грудня 2018 року у приміщенні  Української суботньої школи у Відні. Захід було організовано Українським Клубом у співпраці з Українською суботньою школою у Відні та Посольством України в Австрії.

Кошти, зібрані під час благодійних продажів будуть використані на закупівлю різдвяних подарунків та побутових речей для п’ятдесяти маленьких дівчаток та хлопчиків із дитячого будинку №1 для дітей дошкільного віку у Львові.

На додаток, українські школярі, які навчаються у Відні, підготували яскраві різдвяні листівки та малюнки.

Цей проект став можливим завдяки волонтерам із галереї  «Велес», магазину «Арт+Декор», фірми «Срібна історія», видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», фірми «UkrGift», Української суботньої школи у Відні та багатьом  іншим.

Український Клуб при Віденському міжнародному центрі спільно з Постійним представництвом України при міжнародних організаціях у Відні висловлює щиру подяку всім чудовим друзям за їхню підтримку, яка дозволить створити справжню різдвяну атмосферу для маленьких діток.